Úvod

 
E-Hogwarts
 
E-Hogwarts (EH) je Harry Potter RPG hra simulující prostředí Bradavic. Každý případný zájemce o studium v naší škole má jedinečnou možnost vstoupit do příběhu o životě v kouzelnickém světě, který jsme mohli zaznamenat v knihách a filmech o Harrym Potterovi. Děj se odehrává na počátku devadesátých let dvacátého století. Hra se nedrží událostmi přesně popisovanými v knize, ty se shodují pouze do doby prvního pádu Vy-víte-koho, ale rozvíjí svůj vlastní a naprosto originální příběh, na jehož rozvoji se podílí v rámci RPG každý jednotlivý hráč.
 
Průběh výuky na EH
Každý hráč má jedinečnou možnost zapsat se do výuky nejrozličnějších předmětů z oboru čar a kouzel. Výuka probíhá formou pravidelných online hodin, které se konají jednou týdně v přesný čas v příslušných učebnách. 
 
REGISTRACE OTEVŘENA!
Chcete-li se zaregistrovat, pročtěte si nejprve Pravidla RPG a Školní řád, protože jejich neznalost neomlouvá.

Nástěnka

Severus Snape 28. 4. 2019 (17:50)
Psaní myšlenek v herních příspěvcích
 
Z rozhodnutí ředitelství došlo k aktualizaci pravidel RPG. S okamžitou platností je všem hráčům povoleno zahrnout do svých herních příspěvků i myšlenky. Myšlenky je povoleno uvádět jen mimo emote, a to mezi zdvojená lomítka. Viz příklad:
 
//Fuj, nic horšího jsem nikdy nejedl.// *Znechuceně se šklebí na svou matku při pojídání polévky.* Hmm, ano, ano, velmi mi chutná! *Pronese falešně medovým hlasem.*

Severus Snape 13. 4. 2019 (13:48)
Zákaz sesílání kouzel bez herního příspěvku
 
Upozorňujeme všechny studenty, že je přísně zakázáno sesílat kouzla bez adekvátního herního příspěvku zahrnujícího emote s popisem manipulace hůlkou a vyslovením příslušného kouzla. Osoby, které se tomuto pravidlu nepodřídí a budou kouzla sesílat i bez herního příspěvku, budou umístěny do hradní kobky a zabanovány!
 
Rovněž je nutno dbát na pravidla školního řádu, která zakazují používání obranných a útočných kouzel mimo cvičebnu bez dozoru profesora. Ostatní kouzla lze používat lze používat i na jiných místech kromě Velké síně a chodeb.

Severus Snape 30. 3. 2019 (13:15)
Začátek školního roku 1995/1996
 
Dovolujeme si vás upozornit, že dnes v 18:00 z nádraží King's Cross odjede vlak do Bradavic z nástupiště 9 a 3/4. Do hry se můžete zapojit i později, ovšem takovým způsobem, aby bylo z vašeho hraní zřejmé, že jste ve vlaku byli již v době, kdy vyjel ze stanice, protože ačkoli z naprosto pochopitelných důvodů nemohou být všichni hráči v danou dobu herně se svými postavami přítomní, jsou z hlediska RPG samozřejmě ve vlaku úplně všichni.
 
Následně ve 20:00 začne slavnostní zahájení školního roku, které bude uskutečněno ve Velké síni a při němž budou všichni studenti roztříděni Moudrým kloboukem do jedné ze čtyř kolejí.
 
Ti, kteří se nebudou moci zúčastnit ani jedné z výše uvedených událostí, budou přeneseni do Bradavic a zařazeni do koleje pomocí systému.

Severus Snape 16. 3. 2019 (1:16)
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PROFESORY
 
Pro vážné zájemce otevíráme konkurzní řízení na profesory v naší škole. Baví-li vás svět Harryho Pottera, máte dostatek zkušeností z oblasti RPG, dobré vyjadřovací schopnosti a zdařilý písemný projev, pak neváhejte a připojte se do našeho profesorského sboru.
 
Náplň práce profesora:
Profesor není jen hráč s rozšířenými právy, je především spolupracovníkem vedení, součástí gamemasterů, bez nichž by hra nemohla fungovat. Hlavní činnost spočívá ve vedení výuky (dle časových možností) a všech věcí, které s ní jsou spojeny (domácí úkoly, testy a jejich opravování). Mezi další činnosti patří vypisování soutěží, organizace školních akcí a života ve škole, vypravěčem vedené hry, apod.
 
Máte-li skutečný zájem o profesorský post, odešlete na e-mail reditelstvi@alohomora.cz následující:
  1. základní informace o sobě + kontakt na discord (přidejte se i na hlavní server, abychom vás mohli kontaktovat)
  2. reálný věk
  3. stručný životopis navrhované postavy
  4. stručný motivační dopis (způsob zpracování záleží jen na vás)
Nejpozději do jednoho týdne od odeslání přihlášky se vás budeme snažit kontaktovat a domluvit se na dalším jednání.

Dolores Jane Umbridgeová 15. 3. 2019 (10:46)
Miliónový piknik

Doražte na pohodový odpolední čajový dýchánek a mňamózní dortík! Akce bude probíhat v poklidném tempu, občerstvení na místě, možná si i něco pěkného zasadíte, nebo získáte pár těch galeonů pro vlastní potřebu. Vlastní domácí pochutiny lze přinést také, ale s předpokládáním, že zpět si už nic neodnesete.

Kdy: 16.3. 2019, od 20:00
Kde: Náměstí v Blábolivém Brodu
S sebou: Obyčejný hliněný květináč, pohodlné oblečení a dobrou náladu!

Severus Snape 15. 3. 2019 (3:58)
Několik nonRP informací úvodem...
 
Zaregistrovali jste se do RPG hry na motivy knih a filmů o Harrym Potterovi, která vám již brzy umožní osvojit si nejrůznější kouzelnické dovednosti při studiu ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Než se však vydáte z nástupiště 9 a 3/4 Bradavickým expresem do školy, čeká na vás několik příjemných prázdninových dní určených k seznámení a odpočinku. Vaše postavy se nyní mohou setkávat na nejrůznějších místech mimo budovy školy. Teprve se postupně rozrůstáme, možná tu a tam narazíte i na nějakou chybu nebo rozpracovanou záležitost, budeme však velice rádi za každé doporučení případným zájemcům o naší hru.
 
Odjezd do Bradavic je zatím plánován na 30. 3. od 18:00 z nádraží King's Cross, nástupiště 9 a 3/4. O dvě hodiny později se uskuteční slavnostní zahájení nového školního roku ve Velké síni v Bradavicích, při kterém budete zařazeni do kolejí. Pokud se nebudete moci obou akcí zúčastnit, nemusíte se obávat , protože vaše posavy převedeme systémem.
 
Nezapomeňte se přidat na náš discordový server, který slouží především pro komunikaci hráčů mimo herní prostředí.
 
Příčná ulice se teprve postupně upravuje a předělává, nicméně i tak si můžete již nyní zakoupit mnoho zajímavých produktů, jimiž obohatíte svůj inventář. K výdělku peněz budou sloužit především brigády a soutěže, snažte se ale penězi co nejvíce šetřit.

[1] [2] [3] [4]